Witamy Państwa na oficjalnej stronie projektu „Rodzina – fundament Lublina", realizowanego przez Fundację Rozwiń Skrzydła a dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Miasta Lublin. Jego głównym celem jest wzmocnienie wychowawczej funkcji rodziny poprzez podniesienie kompetencji wychowawczych rodziców i opiekunów dzieci zamieszkałych na terenie Lublina.

Wszystkie działania przez nas podejmowane mają charakter wzmacniający, rozwijający i profilaktyczny. Program merytoryczny jest tworzony i realizowany przez Zespół Animatorów i Wychowawców Fundacji Rozwiń Skrzydła pod kierunkiem doświadczonej pedagog i psychoprofilaktyk – Anny Malec. Poprzez zaplanowane formy pomocy chcemy kształtować potrzebę świadomego wychowywania w rodzinie oraz wspierać rozwój.

Zapraszamy mieszkańców Lublina na bezpłatne spotkania wspierające, otwarte spotkania wykładowo-dyskusyjne (odbędą się one w każdej z 27 dzielnic naszego miasta) oraz wyjątkowy warsztat pt. „Szkoła dla Rodziców". Informacje o szczegółach każdej propozycji, jak również terminach i sposobie rekrutacji, znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach na górze strony.

Do zobaczenia!