SpotkAnia dla rodziców

Kochani Rodzice,

Absolwenci Szkoły dla Rodziców Fundacji Rozwiń Skrzydła,

mam dla Was coś specjalnego. Myślę o tym już od bardzo, bardzo dawna. Potrzeba wraca po każdej edycji Szkoły, kiedy mówicie, że za mało, że łatwo zapomnieć, wyjść z wprawy, że wiedza mocno i intensywnie pozyskana potrzebuje czasu… a kiedy jest czas, to wkracza rodzicielska amnezja czy coś 🙂

Zatem – bardzo Was zapraszam do grupy wsparcia. Wygospodarowałam specjalną przestrzeń na to, abyśmy mogli się spotkać.

Po co?

Celem jest utrwalenie, przypomnienie, powtórne przeżycie treści ze Szkoły dla Rodziców, a także przyjrzenie się temu, co w Was i w Waszych rodzinach teraz (oczywiście w absolutnej wolności). Chciałabym też, abyście potraktowali spotkanie jako prezent dla siebie – dobry czas, takie SPA dla serca i rozumu.

Po to, by mieć siłę na codzienne więcej. By jeszcze lepiej rozumieć i stawać się coraz bardziej. Klimat wyobrażam sobie taki, jak na Szkole mniej więcej. Miejsc max 12 w każdym miesiącu. Grupa otwarta – to znaczy, że każdy, kto ukończył szkołę u nas ma możliwość uczestnictwa. Można zgłosić się i przyjść na pojedyncze spotkanie, można na cały cykl (harmonogram poniżej).

I bardzo ważne: trzeba się wcześniej zapisać koniecznie.

Terminy spotkań 2019/2020:
24 października
28 listopada
19 grudnia
30 stycznia
27 lutego
26 marca
23 kwietnia
28 maja
25 czerwca

Czas: 19:30-21:30

Koszt jednego spotkania: 80 zł/osoba

Istnieje możliwość opieki nad dzieckiem w naszym pokoju dziecięcym w trakcie trwania spotkania. Konieczne jest zgłoszenie takiej potrzeby minimum dzień wcześniej.
Koszt: 20 zł/dziecko

Bardzo, bardzo Was zapraszam
Anna Malec

PS Na wszelkie pytania odpowie Vita – tel. 81 44 80 057 lub vita@rozwinskrzydla.org