Spotkania – Anna Malec

Z wykształcenia, pasji i misji jestem pedagogiem (moją rolą jest prowadzić, kierować, uczyć) i psychoprofilaktykiem (moją rolą jest przewidywać, zapobiegać). W 2008 roku założyłam Fundację Rozwiń Skrzydła po to, by móc móc. Wierzę, że każdy człowiek posiada w sobie dobro – wystarczy je odnaleźć i umiejętnie wspierać wzrost. Pracuję terapeutycznie z rodzicami, wychowawcami, dziećmi i młodzieżą, a także ludźmi, którzy nie mieszczą się w żadnej z tych kategorii, a bardzo chcą być prowadzeni właśnie przeze mnie. Nieustannie się uczę, by lepiej kochać i rozumieć siebie oraz świat. Wierzę w Boga. Jestem mamą i żoną.

Zapraszam na spotkania osoby, które wiedzą, że chcą przejść ze mną kawałek swojej drogi i mają chociaż troszeczkę odwagi do wprowadzania zmian w swoim życiu (wystarczy odrobinka, resztę rozmnożymy wspólnie). Prowadzę do poznania siebie, odkrywania mocnych stron, budowania relacji z sobą i światem, podejmowania decyzji, radzenia sobie z codziennymi i niecodziennymi trudami, odnajdywania tego, co ważne. Szczególnie lubię naprawiać zepsute, rozplątywać uwikłane oraz układać zabałaganione więzi w rodzinach. Można się spotkać ze mną raz, można kilka lub kilkadziesiąt razy. Najczęściej spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają około 60 minut. Regularne dni mojej pracy gabinetowej to środy i czwartki.


Cennik:*
100 zł/godz. – spotkanie z jedną osobą
120 zł/godz. – spotkanie z dwiema lub więcej osobami
150 zł/godz. – spotkania w poniedziałki, wtorki, piątki, ferie, wakacje
200 zł/godz. – spotkania interwencyjne (nagłe i w nocy o północy) oraz w weekendy
30 zł/godz. – opieka nad dzieckiem podczas spotkania (koniecznie trzeba uzgodnić wcześniej!)
20 zł/15 min. – dodatkowy czas spotkania (w miarę możliwości, zawsze uzgodniony wspólnie)

* warto wziąć pod uwagę, że to jest cena za mój czas, a nie za to, co w tym czasie ode mnie człowiek dostaje. Tego, co dostaje w żaden sposób wycenić się nie podejmuję.

Może się też zdarzyć, że w wyjątkowych okolicznościach, spotkanie zostanie dofinansowane przez mechanizmy takie jak: zbiórki publiczne, loterie fantowe, darowizny, akcje fundraisingowe prowadzone przez Fundację Rozwiń Skrzydła. Dlatego zawsze warto porozmawiać o możliwościach.

Uwaga! Płatność za pierwsze spotkanie dokonywana jest w formie przedpłaty na konto. Płatność za kolejne spotkania możliwa jest po spotkaniu (gotówką) lub przelewem na konto (po uzgodnieniu). Na
życzenie Klienta wystawiam faktury.


Najlepiej (i najszybciej) umówić się ze mną
– dzwoniąc do biura Fundacji: 81 44 80 057
– pisząc maila: biuro@rozwinskrzydla.org