Spotkania – Barbara Kowalczyk

Jestem pedagogiem, doradcą rodzinnym, arteterapeutą, instruktorem w zakresie naturalnych metod rozpoznawania płodności, prowadzę konferencje i warsztaty dla narzeczonych „Na Staszica” oraz przy Archikatedrze Lubelskiej, można mnie też spotkać u Dominikanów na Złotej. Jestem członkiem katolickiej wspólnoty Chemin Neuf, gdzie pracuję na rzecz jedności małżeństwa i rodziny. Z Fundacją Rozwiń Skrzydła związana jestem od początku jej istnienia, gdzie podnoszę kompetencje rodziców i wychowawców w zakresie budowania relacji z dzieckiem poprzez prowadzenie szkoleń i konsultacji. Jestem żoną i mamą.

Na spotkania zapraszam rodziców, którzy chcą:

  • polepszać swoją relację z dzieckiem,
  • wzmocnić kompetencje, zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie postępowania w konkretnych, codziennych sytuacjach z dziećmi,
  • nauczyć się jak radzić sobie z sytuacjami trudnymi w rodzinie
  • kształtować umiejętności z zakresu stosowania naturalnych metod rozpoznawania płodności

Spotkania mogą być prowadzone w formie wsparcia regularnego (najczęściej raz w tygodniu) lub jednorazowo, w zależności od potrzeb i specyfiki rozwiązań.

Moja praca jest regularnie superwizowana przez Annę Malec.

Czas pracy: uzgadniany według potrzeb/możliwości


Cennik:
80 zł/godz. – spotkanie z jedną osobą
100 zł/godz. – spotkanie z dwiema lub więcej osobami
30 zł/godz. – opieka nad dzieckiem podczas spotkania (koniecznie trzeba uzgodnić wcześniej)

Może się też zdarzyć, że w wyjątkowych okolicznościach, spotkanie zostanie dofinansowane przez mechanizmy takie jak: zbiórki publiczne, loterie fantowe, darowizny, akcje fundraisingowe prowadzone przez Fundację Rozwiń Skrzydła. Dlatego zawsze warto porozmawiać o możliwościach.

Uwaga! Płatność za pierwsze spotkanie dokonywana jest w formie przedpłaty na konto. Płatność za kolejne spotkania możliwa jest po spotkaniu (gotówką) lub przelewem na konto (po uzgodnieniu). Na życzenie Klienta wystawiam faktury.


Jak się umówić na spotkanie?

  • dzwoniąc do biura Fundacji: 81 44 80 057
  • pisząc maila: biuro@rozwinskrzydla.org

Rekomendacja:

Basia jest w Fundacji od początku świata, choć poznałyśmy się zupełnie „przypadkowo” na warsztatach z… arteterapii w 2005 roku. Razem zdobywałyśmy doświadczenie w pracy szkoleniowej z rodzicami, dzięki tak ukształtowanemu partnerstwu nasza fundacyjna Szkoła dla Rodziców jest kojarzona z wysoką jakością. Lubię, jak się uzupełniamy. I jak przychodzimy na szkolenie ubrane w tą samą kolorystykę, choć wcześniej się na to nie umawiałyśmy.
Z wielką radością zapraszam Basię do swojego gabinetu. Rekomenduję. Korzystajcie.

~ Anna Malec